maryyllena

Vechime : 4915 zile
Clasament general : 7.
Rezervă : 25.363.334 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Dereş
12:00
Energie
0%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 26932.30

Rezistenţă
1337.284
2674.57
Viteză
1392.563
2785.13
Dresaj
4167.3155
8334.63
Galop
188.705
377.41
Trap
3316.8265
6633.65
Sărituri
3063.457
6126.91
Rasă: NokotaVârstă: 6 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 435 kg
Robă: Dereş Născut pe: 21/10/2026
Produs de: maryyllena Câştiguri: 1.193 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24467.52
Rezistenţă3242.67  Galop1469.49
Viteză2753.10  Trap5482.98
Dresaj6455.61  Sărituri 5063.67
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3242.67
3242.67
3242.67
3242.67
Viteză
2753.1
2753.1
2753.1
Dresaj
6455.61
6455.61
6455.61
6455.61
6455.61
6455.61
Galop
1469.49
1469.49
Trap
5482.98
5482.98
5482.98
5482.98
5482.98
Sărituri
5063.67
5063.67
5063.67
5063.67
5063.67
Acest cal are 2390 stele de excelenţă.

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m24467.52 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

m24467.52 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 9
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi