xMagnolia

Vechime : 2732 zile
Clasament general : 14.
Rezervă : 16.989.792 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Negru
21:00
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
97%

Abilităţi

Total: 29479.11

Rezistenţă
1952.945
3905.89
Viteză
1658.1075
3316.22
Dresaj
3938.4985
7877.00
Galop
836.5245
1673.05
Trap
3303.3835
6606.77
Sărituri
3050.095
6100.19
Rasă: NokotaVârstă: 18 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 437 kg
Robă: Negru Născută pe: 21/10/2026
Produs de: xMagnolia Câştiguri: 2.049 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0138
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24466.08
Rezistenţă3242.55  Galop1469.38
Viteză2753.02  Trap5482.67
Dresaj6455.22  Sărituri 5063.24
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3242.55
3242.55
3242.55
3242.55
Viteză
2753.02
2753.02
2753.02
Dresaj
6455.22
6455.22
6455.22
6455.22
6455.22
6455.22
Galop
1469.38
1469.38
Trap
5482.67
5482.67
5482.67
5482.67
5482.67
Sărituri
5063.24
5063.24
5063.24
5063.24
5063.24
Această iapă are 2390 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

black milk nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

black milk este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 19 ani 6 luni
reproductionMonte: 7
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi