xMagnolia

Vechime : 2733 zile
Clasament general : 14.
Rezervă : 17.070.283 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Negru pătat
12:45
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
89%

Abilităţi

Total: 25326.92

Rezistenţă
1288.3215
2576.64
Viteză
712.4235
1424.85
Dresaj
3886.967
7773.93
Galop
427.383
854.77
Trap
3300.094
6600.19
Sărituri
3048.271
6096.54
Rasă: NokotaVârstă: 10 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 472 kg
Robă: Negru pătat Născut pe: 16/10/2026
Produs de: xMagnolia Câştiguri: 2.661 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0009
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24403.88
Rezistenţă3234.17  Galop1465.66
Viteză2745.88  Trap5468.38
Dresaj6439.64  Sărituri 5050.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3234.17
3234.17
3234.17
3234.17
Viteză
2745.88
2745.88
2745.88
Dresaj
6439.64
6439.64
6439.64
6439.64
6439.64
6439.64
Galop
1465.66
1465.66
Trap
5468.38
5468.38
5468.38
5468.38
5468.38
Sărituri
5050.15
5050.15
5050.15
5050.15
5050.15
Acest cal are 2383 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

03.88 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

03.88 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi