maryyllena

Vechime : 4916 zile
Clasament general : 7.
Rezervă : 25.367.825 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Murg
12:00
Energie
11%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25772.52

Rezistenţă
1324.6315
2649.26
Viteză
800.797
1601.59
Dresaj
4186.459
8372.92
Galop
234.551
469.10
Trap
3296.0785
6592.16
Sărituri
3043.742
6087.48
Rasă: NokotaVârstă: 6 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 427 kg
Robă: Murg Născut pe: 16/10/2026
Produs de: maryyllena Câştiguri: 1.215 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24399.79
Rezistenţă3233.49  Galop1465.39
Viteză2745.34  Trap5467.56
Dresaj6438.67  Sărituri 5049.34
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3233.49
3233.49
3233.49
3233.49
Viteză
2745.34
2745.34
2745.34
Dresaj
6438.67
6438.67
6438.67
6438.67
6438.67
6438.67
Galop
1465.39
1465.39
Trap
5467.56
5467.56
5467.56
5467.56
5467.56
Sărituri
5049.34
5049.34
5049.34
5049.34
5049.34
Acest cal are 2382 stele de excelenţă.

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

rezistenţă: +7, dresaj: +8, galop: +9

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m24399.79 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

m24399.79 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi