Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.189.873 equus
Istoric proprietari
11:00
Energie
92%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 26523.35

Rezistenţă
3706.1235
7412.25
Viteză
1176.397
2352.79
Dresaj
2867.939
5735.88
Galop
2189.973
4379.95
Trap
774.8835
1549.77
Sărituri
2546.36
5092.72
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 15 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 157 cm
Sex: femelăGreutate: 456 kg
Robă: Roib bălţat Născută pe: 15/10/2026
Produs de: Savelus Câştiguri: 1.355 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0001
Cursă de trap 0100
Cross-country 0200
Sărituri 0000
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 22084.73
Rezistenţă5830.21  Galop3630.59
Viteză1950.26  Trap1698.11
Dresaj4754.14  Sărituri 4221.42
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: M22066.58 ησ mercy
Iapă: F22054.68 ησ mercy
Gypsy Vanner
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
5830.21
5830.21
5830.21
5830.21
5830.21
Viteză
1950.26
1950.26
1950.26
Dresaj
4754.14
4754.14
4754.14
4754.14
4754.14
Galop
3630.59
3630.59
3630.59
3630.59
Trap
1698.11
1698.11
1698.11
Sărituri
4221.42
4221.42
4221.42
4221.42
Această iapă are 2153 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +18, viteză: +18, dresaj: +18, galop: +18, trap: +18, sărituri: +18

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
20 octombrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F22084.73 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 16 ani 4 luni
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi