Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.189.873 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Negru pag
09:30
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25573.23

Rezistenţă
3702.327
7404.65
Viteză
1177.4365
2354.87
Dresaj
2868.9125
5737.82
Galop
2190.616
4381.23
Trap
300.3915
600.78
Sărituri
2546.93
5093.86
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 10 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 157 cm
Sex: masculGreutate: 450 kg
Robă: Negru pag Născut pe: 13/10/2026
Produs de: Savelus Câştiguri: 1.132 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0100
Cross-country 0000
Sărituri 0100
Dresaj 0001
droite
Potenţial genetic Total: 22066.58
Rezistenţă5824.67  Galop3627.45
Viteză1949.72  Trap1696.63
Dresaj4750.64  Sărituri 4217.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: M22037.09 ησ mercy
Iapă: F22054.68 ησ mercy
Gypsy Vanner
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
5824.67
5824.67
5824.67
5824.67
5824.67
Viteză
1949.72
1949.72
1949.72
Dresaj
4750.64
4750.64
4750.64
4750.64
4750.64
Galop
3627.45
3627.45
3627.45
3627.45
Trap
1696.63
1696.63
1696.63
Sărituri
4217.47
4217.47
4217.47
4217.47
Acest cal are 2149 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

M22066.58 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

M22066.58 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi