Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.230.852 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Sur şoriciu
08:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 4860.56

Rezistenţă
410.7275
821.46
Viteză
507.4695
1014.94
Dresaj
459.214
918.43
Galop
642.371
1284.74
Trap
132.5545
265.11
Sărituri
277.9445
555.89
Rasă: WelshVârstă: câteva ore
Specie: PoneiÎnălţime: 76 cm
Sex: femelăGreutate: 76 kg
Robă: Sur şoriciu Născută pe: 04/10/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23640.87
Rezistenţă3995.40  Galop6248.75
Viteză4936.47  Trap1289.44
Dresaj4467.06  Sărituri 2703.74
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3995.4
3995.4
3995.4
3995.4
Viteză
4936.48
4936.48
4936.48
4936.48
4936.48
Dresaj
4467.06
4467.06
4467.06
4467.06
Galop
6248.75
6248.75
6248.75
6248.75
6248.75
6248.75
Trap
1289.44
1289.44
Sărituri
2703.74
2703.74
2703.74
Această iapă are 2306 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Ponei Negru
F23640.87 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF23640.87 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertF23640.87 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii