Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.229.082 equus
Istoric proprietari
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 28475.99

Rezistenţă
2406.094
4812.19
Viteză
2973.0905
5946.18
Dresaj
2690.168
5380.34
Galop
3887.7335
7775.47
Trap
652.4995
1305.00
Sărituri
1628.409
3256.82
Rasă: WelshVârstă: 16 ani 2 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 133 cm
Sex: femelăGreutate: 383 kg
Robă: Negru Născută pe: 04/10/2026
Produs de: Savelus Câştiguri: 1.807 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0120
Cursă de trap 0610
Cross-country 0511
Sărituri 0161
Dresaj 0010
droite
Potenţial genetic Total: 23634.27
Rezistenţă3994.18  Galop6247.16
Viteză4934.82  Trap1289.16
Dresaj4465.75  Sărituri 2703.20
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3994.18
3994.18
3994.18
3994.18
Viteză
4934.82
4934.82
4934.82
4934.82
4934.82
Dresaj
4465.75
4465.75
4465.75
4465.75
Galop
6247.16
6247.16
6247.16
6247.16
6247.16
6247.16
Trap
1289.16
1289.16
Sărituri
2703.2
2703.2
2703.2
Această iapă are 2306 stele de excelenţă.

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

F23634.27 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F23634.27 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 16 ani 10 luni
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi