belamy

Vechime : 5290 zile
Clasament general : 3.
Rezervă : 5.225.826 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Murg deschis
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 6979.97

Rezistenţă
589.8515
1179.70
Viteză
729.1075
1458.21
Dresaj
659.1885
1318.38
Galop
922.6595
1845.32
Trap
190.2495
380.50
Sărituri
398.927
797.85
Rasă: WelshVârstă: 2 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 84 cm
Sex: femelăGreutate: 92 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 27/08/2026
Produs de: belamy

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 22877.64
Rezistenţă3866.61  Galop6048.24
Viteză4779.47  Trap1247.13
Dresaj4321.13  Sărituri 2615.06
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Origine

Armăsar: septmers mas Cavalerii noptii
Iapă: 20 fem Cavalerii noptii
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3866.61
3866.61
3866.61
3866.61
Viteză
4779.47
4779.47
4779.47
4779.47
4779.47
Dresaj
4321.13
4321.13
4321.13
4321.13
Galop
6048.24
6048.24
6048.24
6048.24
6048.24
Trap
1247.13
1247.13
Sărituri
2615.06
2615.06
2615.06
Această iapă are 2230 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

ponei vrăjitoarea alchimistă
fem are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertfem se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertfem se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Informaţii