belamy

Vechime : 5290 zile
Clasament general : 3.
Rezervă : 5.226.420 equus
Istoric proprietari

Tsuchinoko

compagnontsuchinoko
12:30
Energie
71%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 27069.21

Rezistenţă
2527.2375
5054.48
Viteză
3123.2235
6246.45
Dresaj
2823.3765
5646.75
Galop
4234.6185
8469.24
Trap
160.8785
321.76
Sărituri
665.2705
1330.54
Rasă: WelshVârstă: 10 ani
Specie: PoneiÎnălţime: 133 cm
Sex: masculGreutate: 416 kg
Robă: Sur rotat Născut pe: 24/08/2026
Produs de: belamy Câştiguri: 935 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 02010
Potenţial genetic Total: 22870.75
Rezistenţă3865.20  Galop6047.13
Viteză4778.52  Trap1246.47
Dresaj4319.02  Sărituri 2614.41
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 viteza butoaie Cavalerii noptii
Iapă: 20 fem Cavalerii noptii
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3865.2
3865.2
3865.2
3865.2
Viteză
4778.52
4778.52
4778.52
4778.52
4778.52
Dresaj
4319.02
4319.02
4319.02
4319.02
Galop
6047.13
6047.13
6047.13
6047.13
6047.13
Trap
1246.47
1246.47
Sărituri
2614.41
2614.41
2614.41
Acest cal are 2229 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern2xbleublancValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xbleublancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xblancBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

espritnomadeSpiritul nomadului

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

compagnontsuchinokoTsuchinoko

viteză: +8


Centru de echitaţie

mas nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii