pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 384.661 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Trăpaş Francez Roib închis
23:45
Energie
42%
Sănătate
100%
Moral
91%

Abilităţi

Total: 26462.70

Rezistenţă
2255.089
4510.18
Viteză
2791.5635
5583.13
Dresaj
2517.6295
5035.26
Galop
729.362
1458.72
Trap
3482.527
6965.05
Sărituri
1455.179
2910.36
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 12 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 168 cm
Sex: femelăGreutate: 504 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 25/08/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 2.187 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0001
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0522
Dresaj western 01800
Divertisment western 0000
droite
Potenţial genetic Total: 22066.58
Rezistenţă3732.79  Galop1201.68
Viteză4609.30  Trap5831.51
Dresaj4168.33  Sărituri 2522.96
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3732.79
3732.79
3732.79
3732.79
Viteză
4609.3
4609.3
4609.3
4609.3
4609.3
Dresaj
4168.33
4168.33
4168.33
4168.33
Galop
1201.68
1201.68
Trap
5831.51
5831.51
5831.51
5831.51
5831.51
Sărituri
2522.97
2522.97
2522.97
Această iapă are 2150 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Marchiza nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Marchiza este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 13 ani 8 luni
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi