pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 384.661 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Trăpaş Francez Murg deschis
20:30
Energie
30%
Sănătate
100%
Moral
92%

Abilităţi

Total: 26646.44

Rezistenţă
2250.156
4500.31
Viteză
2787.7405
5575.48
Dresaj
2512.624
5025.25
Galop
699.944
1399.89
Trap
3549.0195
7098.04
Sărituri
1523.7375
3047.47
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 15 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 169 cm
Sex: femelăGreutate: 481 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 21/08/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 2.489 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0048
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 22037.35
Rezistenţă3726.40  Galop1200.02
Viteză4602.89  Trap5825.27
Dresaj4162.04  Sărituri 2520.73
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3726.4
3726.4
3726.4
3726.4
Viteză
4602.89
4602.89
4602.89
4602.89
4602.89
Dresaj
4162.04
4162.04
4162.04
4162.04
Galop
1200.02
1200.02
Trap
5825.27
5825.27
5825.27
5825.27
5825.27
Sărituri
2520.73
2520.73
2520.73
Această iapă are 2148 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Marchiza nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Marchiza este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 15 ani 10 luni
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi