sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.519 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Murg
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 1789.41

Rezistenţă
236.26
472.52
Viteză
151.814
303.63
Dresaj
199.392
398.78
Galop
106.1725
212.34
Trap
103.3285
206.66
Sărituri
97.7375
195.47
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 117 cm
Sex: femelăGreutate: 152 kg
Robă: Murg Născută pe: 16/09/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 15881.37
Rezistenţă4193.71  Galop1884.61
Viteză2694.76  Trap1834.12
Dresaj3539.29  Sărituri 1734.88
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4193.71
4193.71
4193.71
4193.71
Viteză
2694.76
2694.76
2694.76
Dresaj
3539.29
3539.29
3539.29
3539.29
Galop
1884.61
1884.61
1884.61
Trap
1834.12
1834.12
1834.12
Sărituri
1734.88
1734.88
1734.88
Această iapă are 1531 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

f 15881.37 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertf 15881.37 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertf 15881.37 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 6 luni ani acum!

Informaţii