sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.493 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg tărcat
15:30
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 8133.29

Rezistenţă
1067.9755
2135.95
Viteză
579.509
1159.02
Dresaj
941.4195
1882.84
Galop
568.202
1136.40
Trap
419.911
839.82
Sărituri
489.628
979.26
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 415 kg
Robă: Murg tărcat Născută pe: 10/06/2023
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 12977.42
Rezistenţă3428.60  Galop1724.45
Viteză1873.94  Trap1342.52
Dresaj2861.31  Sărituri 1746.60
BLUP:
28.64
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3428.6
3428.6
3428.6
3428.6
Viteză
1873.94
1873.94
1873.94
Dresaj
2861.31
2861.31
2861.31
Galop
1724.45
1724.45
1724.45
Trap
1342.52
1342.52
Sărituri
1746.6
1746.6
1746.6
Această iapă are 1241 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8


Centru de echitaţie

Până la:
12 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii