viorica66

Vechime : 3398 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.135.906 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg
11:00
Energie
77%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21451.40

Rezistenţă
3787.0545
7574.11
Viteză
2475.2095
4950.42
Dresaj
2983.5995
5967.20
Galop
599.234
1198.47
Trap
312.118
624.24
Sărituri
568.484
1136.97
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 24 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 452 kg
Robă: Murg Născut pe: 23/07/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 801 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0700
Divertisment western 0200
droite
Potenţial genetic Total: 21975.06
Rezistenţă5810.42  Galop2390.13
Viteză4109.47  Trap2724.99
Dresaj4927.46  Sărituri 2012.58
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5810.42
5810.42
5810.42
5810.42
5810.42
Viteză
4109.48
4109.48
4109.48
4109.48
Dresaj
4927.46
4927.46
4927.46
4927.46
4927.46
Galop
2390.13
2390.13
2390.13
Trap
2724.99
2724.99
2724.99
Sărituri
2012.58
2012.58
2012.58
Acest cal are 2141 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +29, viteză: +29, dresaj: +29, galop: +29, trap: +29, sărituri: +29

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern2xrougeValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xrougebleuCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xrougeBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
27 octombrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

marg*1975@ este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi