viorica66

Vechime : 3398 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.135.115 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib închis
11:00
Energie
75%
Sănătate
70%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21324.79

Rezistenţă
3779.7865
7559.57
Viteză
2466.2375
4932.48
Dresaj
2973.1885
5946.38
Galop
611.2225
1222.44
Trap
576.004
1152.01
Sărituri
255.9575
511.92
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 27 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 429 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 21/07/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 2.784 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 051111
Obstacole 0000
Dresaj western 0200
Divertisment western 0000
droite
Potenţial genetic Total: 21960.22
Rezistenţă5807.34  Galop2388.23
Viteză4107.35  Trap2722.97
Dresaj4922.87  Sărituri 2011.45
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5807.34
5807.34
5807.34
5807.34
5807.34
Viteză
4107.36
4107.36
4107.36
4107.36
Dresaj
4922.87
4922.87
4922.87
4922.87
4922.87
Galop
2388.23
2388.23
2388.23
Trap
2722.97
2722.97
2722.97
Sărituri
2011.45
2011.45
2011.45
Această iapă are 2139 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +18, viteză: +18, dresaj: +18, galop: +18, trap: +18, sărituri: +18

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
16 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Farg*960-15 @ este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi