karmafreya

Vechime : 71 zile
Clasament general : 564.
Rezervă : 106.547 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Șarg
18:00
Energie
12%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 9.60

Rezistenţă
0.8
1.60
Viteză
0.8
1.60
Dresaj
0.8
1.60
Galop
0.8
1.60
Trap
0.8
1.60
Sărituri
0.8
1.60
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 123 cm
Sex: masculGreutate: 173 kg
Robă: Șarg Născut pe: 14/07/2026
Produs de: karmafreya

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 13866.85
Rezistenţă3661.18  Galop1508.94
Viteză2594.46  Trap1719.58
Dresaj3109.19  Sărituri 1273.49
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3661.18
3661.18
3661.18
3661.18
Viteză
2594.47
2594.47
2594.47
Dresaj
3109.19
3109.19
3109.19
3109.19
Galop
1508.94
1508.94
Trap
1719.58
1719.58
1719.58
Sărituri
1273.49
1273.49
Acest cal are 1329 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

Până la:
21 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* jgheab de apă duş in

Antrenament

pictoalertJimber se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 8 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertJimber va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 8 luni ani acum!

Informaţii