karmafreya

Vechime : 71 zile
Clasament general : 564.
Rezervă : 106.547 equus
Istoric proprietari

Iepure

compagnonlapin
15:30
Energie
7%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 9950.47

Rezistenţă
1078.603
2157.21
Viteză
900.4235
1800.85
Dresaj
1169.376
2338.75
Galop
640.9075
1281.82
Trap
689.8585
1379.72
Sărituri
496.0665
992.13
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 13 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: masculGreutate: 414 kg
Robă: Murg Bălţat Născut pe: 12/05/2026
Produs de: karmafreya Câştiguri: 8.064 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0622
Cursă de trap 0721
Cross-country 0141
Sărituri 0400
Dresaj 0264
Potenţial genetic Total: 13236.82
Rezistenţă3494.31  Galop1439.86
Viteză2477.55  Trap1641.68
Dresaj2969.13  Sărituri 1214.29
BLUP:
70.05
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 Vrăjitoarea cărţii ﮏﷲڡSpirit Horseڡﷲﮏ
Iapă: Cal dispărut
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3494.31
3494.31
3494.31
3494.31
Viteză
2477.55
2477.55
2477.55
Dresaj
2969.13
2969.13
2969.13
Galop
1439.86
1439.86
Trap
1641.68
1641.68
1641.68
Sărituri
1214.29
1214.29
Acest cal are 1266 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +7, viteză: +7, dresaj: +7, galop: +7, trap: +7, sărituri: +7

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

compagnonlapinIepure

dresaj: +3

tapisclassique2xnoirValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xvioletblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xbleuBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
23 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii