karmafreya

Vechime : 71 zile
Clasament general : 564.
Rezervă : 106.547 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg tărcat
16:30
Energie
16%
Sănătate
92%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2429.32

Rezistenţă
372.009
744.02
Viteză
259.1065
518.21
Dresaj
219.863
439.73
Galop
105.7805
211.56
Trap
136.537
273.07
Sărituri
121.366
242.73
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 436 kg
Robă: Murg tărcat Născut pe: 02/07/2026
Produs de: karmafreya

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 13505.06
Rezistenţă3565.77  Galop1469.89
Viteză2527.28  Trap1674.88
Dresaj3028.12  Sărituri 1239.11
BLUP:
-75.48
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3565.77
3565.77
3565.77
3565.77
Viteză
2527.28
2527.28
2527.28
Dresaj
3028.12
3028.12
3028.12
Galop
1469.89
1469.89
Trap
1674.88
1674.88
1674.88
Sărituri
1239.12
1239.12
Acest cal are 1292 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
23 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii