karmafreya

Vechime : 71 zile
Clasament general : 564.
Rezervă : 106.547 equus
Istoric proprietari

Piniata Boto

compagnonpinataboto
Cal de călărit Argentinean Criollo Pacomira
22:30
Energie
20%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 9263.24

Rezistenţă
1003.8845
2007.77
Viteză
761.287
1522.57
Dresaj
983.6665
1967.33
Galop
647.405
1294.81
Trap
711.698
1423.40
Sărituri
523.677
1047.35
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 421 kg
Robă: Pacomira Născută pe: 23/06/2026
Produs de: karmafreya Câştiguri: 1.678 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0022
Separare a vitelor 0410
Obstacole 0120
Dresaj western 0021
Divertisment western 0110
Potenţial genetic Total: 14711.49
Rezistenţă3883.94  Galop1601.99
Viteză2753.16  Trap1824.52
Dresaj3298.02  Sărituri 1349.86
BLUP:
14.41
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3883.94
3883.94
3883.94
3883.94
Viteză
2753.16
2753.16
2753.16
Dresaj
3298.02
3298.02
3298.02
3298.02
Galop
1601.99
1601.99
1601.99
Trap
1824.52
1824.52
1824.52
Sărituri
1349.86
1349.86
Această iapă are 1414 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

compagnonpinatabotoPiniata Boto

galop: +3


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
23 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 11 ani 8 luni
reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi