viorica66

Vechime : 3398 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.179.496 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Negru
11:00
Energie
66%
Sănătate
43%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 20283.78

Rezistenţă
696.874
1393.75
Viteză
456.568
913.14
Dresaj
3488.7015
6977.40
Galop
124.631
249.26
Trap
2810.461
5620.92
Sărituri
2564.6525
5129.31
Rasă: NokotaVârstă: 29 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 429 kg
Robă: Negru Născut pe: 24/05/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 1.552 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 01110
Dresaj western 0920
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 20780.64
Rezistenţă2756.29  Galop1246.95
Viteză2334.08  Trap4666.77
Dresaj5489.93  Sărituri 4286.62
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2756.29
2756.29
2756.29
Viteză
2334.08
2334.08
2334.08
Dresaj
5489.93
5489.93
5489.93
5489.93
5489.93
Galop
1246.95
1246.95
Trap
4666.77
4666.77
4666.77
4666.77
4666.77
Sărituri
4286.62
4286.62
4286.62
4286.62
Acest cal are 2020 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern2xrougevertValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xrougevertCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xrougeBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Mnok*20780 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Mnok*20780 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi