viorica66

Vechime : 3398 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.157.647 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Murg
11:00
Energie
67%
Sănătate
47%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 20865.16

Rezistenţă
819.251
1638.50
Viteză
199.224
398.45
Dresaj
3511.6415
7023.28
Galop
477.898
955.80
Trap
2861.3335
5722.67
Sărituri
2563.2325
5126.47
Rasă: NokotaVârstă: 28 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 436 kg
Robă: Murg Născut pe: 22/05/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 1.523 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0400
Dresaj western 01633
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 20742.44
Rezistenţă2752.40  Galop1244.54
Viteză2329.31  Trap4658.51
Dresaj5480.18  Sărituri 4277.50
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2752.4
2752.4
2752.4
Viteză
2329.31
2329.31
2329.31
Dresaj
5480.18
5480.18
5480.18
5480.18
5480.18
Galop
1244.54
1244.54
Trap
4658.51
4658.51
4658.51
4658.51
4658.51
Sărituri
4277.5
4277.5
4277.5
4277.5
Acest cal are 2017 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

M nok*742-9 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

M nok*742-9 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi