sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 291.636 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib bălţat
17:00
Energie
50%
Sănătate
100%
Moral
97%

Abilităţi

Total: 15223.40

Rezistenţă
2011.2855
4022.57
Viteză
1424.9575
2849.91
Dresaj
1708.286
3416.57
Galop
830.0065
1660.01
Trap
937.457
1874.91
Sărituri
699.7095
1399.42
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 16 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: cal castratGreutate: 432 kg
Robă: Roib bălţat Născut pe: 09/05/2023
Produs de: sisia Câştiguri: 3.653 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0100
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0001
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 14733.92
Rezistenţă3895.47  Galop1602.72
Viteză2757.67  Trap1821.02
Dresaj3307.26  Sărituri 1349.78
BLUP:
74.14
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3895.47
3895.47
3895.47
3895.47
Viteză
2757.67
2757.67
2757.67
Dresaj
3307.26
3307.26
3307.26
3307.26
Galop
1602.72
1602.72
1602.72
Trap
1821.02
1821.02
1821.02
Sărituri
1349.78
1349.78
Acest cal are 1416 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

falabellaFalabella

rezistenţă: +8, dresaj: +7, trap: +9

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
12 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

14733 este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi