sisia

Vechime : 1909 zile
Clasament general : 40.
Rezervă : 38.523 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Șarg
08:00
Energie
94%
Sănătate
45%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 17500.49

Rezistenţă
2508.9205
5017.84
Viteză
1638.685
3277.37
Dresaj
1969.7555
3939.51
Galop
945.565
1891.13
Trap
1077.54
2155.08
Sărituri
609.78
1219.56
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 28 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 450 kg
Robă: Șarg Născută pe: 23/04/2023
Produs de: oldirty Câştiguri: 24.655 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 09412
Cursă de trap 071216
Cross-country 0111312
Sărituri 0281658
Dresaj 07136
Potenţial genetic Total: 14758.10
Rezistenţă3901.57  Galop1605.37
Viteză2762.49  Trap1823.95
Dresaj3312.77  Sărituri 1351.95
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3901.57
3901.57
3901.57
3901.57
Viteză
2762.49
2762.49
2762.49
Dresaj
3312.77
3312.77
3312.77
3312.77
Galop
1605.37
1605.37
1605.37
Trap
1823.95
1823.95
1823.95
Sărituri
1351.95
1351.95
Această iapă are 1420 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

tapisknightValtrapul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

selleknightŞaua cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

brideknightCăpăstrul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10


Centru de echitaţie

Selena nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 29 ani 2 luni
reproductionMonte: 13
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi