belamy

Vechime : 5290 zile
Clasament general : 3.
Rezervă : 5.150.900 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Piersiciu
09:15
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7102.93

Rezistenţă
600.046
1200.09
Viteză
741.883
1483.77
Dresaj
670.679
1341.36
Galop
939.182
1878.36
Trap
193.5675
387.13
Sărituri
406.1065
812.21
Rasă: WelshVârstă: 4 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 98 cm
Sex: masculGreutate: 118 kg
Robă: Piersiciu Născut pe: 23/10/2026
Produs de: belamy

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23076.44
Rezistenţă3898.93  Galop6102.55
Viteză4820.55  Trap1257.75
Dresaj4357.89  Sărituri 2638.77
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Origine

Armăsar: legendesurbaines mas Cavalerii noptii
Iapă: 20 Viteza Cavalerii noptii
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3898.93
3898.93
3898.93
3898.93
Viteză
4820.55
4820.55
4820.55
4820.55
4820.55
Dresaj
4357.89
4357.89
4357.89
4357.89
Galop
6102.55
6102.55
6102.55
6102.55
6102.55
6102.55
Trap
1257.75
1257.75
Sărituri
2638.77
2638.77
2638.77
Acest cal are 2250 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

ponei pegas element de metal
mas este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertmas se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertmas va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 4 luni ani acum!

Informaţii