ILMAESTRO

Vechime : 3283 zile
Clasament general : 10.
Rezervă : 26.707.545 equus
Istoric proprietari
Ponei Pegas Welsh Roib
22:30
Energie
4%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 10259.50

Rezistenţă
737.485
1474.97
Viteză
1120.3835
2240.77
Dresaj
919.9325
1839.87
Galop
1551.649
3103.30
Trap
241.2875
482.57
Sărituri
559.0135
1118.03
Rasă: WelshVârstă: 2 ani
Specie: Ponei PegasÎnălţime: 131 cm
Sex: cal castratGreutate: 300 kg
Robă: Roib Născut pe: 23/10/2026
Produs de: belamy

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

sângele meduzei apa tinereţiipiatra filozofalăbraţele lui morfeuceasul lui chronoscălcâiul lui ahilenorocul lui croesus
Potenţial genetic Total: 23066.95
Rezistenţă3897.86  Galop6099.36
Viteză4819.20  Trap1257.38
Dresaj4355.68  Sărituri 2637.47
BLUP:
-83.78
-100 0+100

Origine

Armăsar: legendesurbaines mas Cavalerii noptii
Iapă: fem Cavalerii noptii
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3897.86
3897.86
3897.86
3897.86
Viteză
4819.2
4819.2
4819.2
4819.2
4819.2
Dresaj
4355.68
4355.68
4355.68
4355.68
Galop
6099.36
6099.36
6099.36
6099.36
6099.36
6099.36
Trap
1257.38
1257.38
Sărituri
2637.47
2637.47
2637.47
Acest cal are 2248 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +40, viteză: +40, dresaj: +40, galop: +40, trap: +40, sărituri: +40

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

galop: +12


Centru de echitaţie

Până la:
26 octombrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii

mas este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic