viorica66

Vechime : 3397 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.083.675 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg
13:15
Energie
21%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21956.53

Rezistenţă
3894.8005
7789.60
Viteză
2552.323
5104.65
Dresaj
3067.0415
6134.08
Galop
289.4595
578.92
Trap
573.7835
1147.57
Sărituri
600.8565
1201.71
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 481 kg
Robă: Murg Născut pe: 21/10/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 577 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0010
Sărituri 01600
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 22617.85
Rezistenţă5976.71  Galop2460.65
Viteză4227.92  Trap2808.81
Dresaj5072.08  Sărituri 2071.67
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5976.71
5976.71
5976.71
5976.71
5976.71
Viteză
4227.92
4227.92
4227.92
4227.92
Dresaj
5072.08
5072.08
5072.08
5072.08
5072.08
Galop
2460.65
2460.65
2460.65
Trap
2808.81
2808.81
2808.81
Sărituri
2071.68
2071.68
2071.68
Acest cal are 2205 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Marg*22617.85-21.10 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Marg*22617.85-21.10 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 1
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi