maryyllena

Vechime : 4915 zile
Clasament general : 7.
Rezervă : 25.363.425 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Dereş
06:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 27481.10

Rezistenţă
1952.34
3904.68
Viteză
1056.2325
2112.47
Dresaj
4184.2095
8368.42
Galop
198.25
396.50
Trap
3301.1075
6602.22
Sărituri
3048.4085
6096.82
Rasă: NokotaVârstă: 7 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 412 kg
Robă: Dereş Născut pe: 19/10/2026
Produs de: maryyllena Câştiguri: 1.207 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24444.77
Rezistenţă3239.86  Galop1468.09
Viteză2750.32  Trap5477.92
Dresaj6449.82  Sărituri 5058.76
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3239.86
3239.86
3239.86
3239.86
Viteză
2750.32
2750.32
2750.32
Dresaj
6449.82
6449.82
6449.82
6449.82
6449.82
6449.82
Galop
1468.09
1468.09
Trap
5477.92
5477.92
5477.92
5477.92
5477.92
Sărituri
5058.76
5058.76
5058.76
5058.76
5058.76
Acest cal are 2386 stele de excelenţă.

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m24444.77 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

m24444.77 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 7
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi