xMagnolia

Vechime : 2733 zile
Clasament general : 14.
Rezervă : 17.064.724 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Murg închis pătat
13:30
Energie
37%
Sănătate
100%
Moral
83%

Abilităţi

Total: 25251.11

Rezistenţă
1290.095
2580.19
Viteză
705.957
1411.91
Dresaj
3873.9625
7747.93
Galop
427.979
855.96
Trap
3289.2885
6578.58
Sărituri
3038.2715
6076.54
Rasă: NokotaVârstă: 10 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 426 kg
Robă: Murg închis pătat Născut pe: 18/10/2026
Produs de: xMagnolia Câştiguri: 2.317 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0001
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24428.52
Rezistenţă3237.65  Galop1467.09
Viteză2748.50  Trap5474.06
Dresaj6445.86  Sărituri 5055.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3237.65
3237.65
3237.65
3237.65
Viteză
2748.5
2748.5
2748.5
Dresaj
6445.86
6445.86
6445.86
6445.86
6445.86
6445.86
Galop
1467.09
1467.09
Trap
5474.06
5474.06
5474.06
5474.06
5474.06
Sărituri
5055.36
5055.36
5055.36
5055.36
5055.36
Acest cal are 2385 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

28.52 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

28.52 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi