pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 366.060 equus
Istoric proprietari
Mânz Mustang Roib închis
09:00
Energie
99%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4608.67

Rezistenţă
461.052
922.10
Viteză
592.659
1185.32
Dresaj
328.356
656.71
Galop
460.829
921.66
Trap
131.7685
263.54
Sărituri
329.669
659.34
Rasă: MustangVârstă: 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 110 cm
Sex: femelăGreutate: 132 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 18/10/2026
Produs de: pastrav

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 22459.39
Rezistenţă4493.68  Galop4491.51
Viteză5776.40  Trap1284.29
Dresaj3200.35  Sărituri 3213.15
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4493.69
4493.69
4493.69
4493.69
Viteză
5776.4
5776.4
5776.4
5776.4
5776.4
Dresaj
3200.35
3200.35
3200.35
3200.35
Galop
4491.51
4491.51
4491.51
4491.51
Trap
1284.29
1284.29
Sărituri
3213.15
3213.15
3213.15
3213.15
Această iapă are 2190 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9


Centru de echitaţie

Cal de călărit Sur şoriciu
CaiDaBuna are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertCaiDaBuna se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertCaiDaBuna se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Informaţii