Firru

Vechime : 911 zile
Clasament general : 323.
Rezervă : 1.820.836 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Roib
10:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2338.01

Rezistenţă
305.641
611.28
Viteză
192.243
384.49
Dresaj
261.1915
522.38
Galop
140.685
281.37
Trap
134.702
269.40
Sărituri
134.5435
269.09
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 77 cm
Sex: masculGreutate: 77 kg
Robă: Roib Născut pe: 26/10/2026
Produs de: Firru

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 11528.66
Rezistenţă3014.21  Galop1387.43
Viteză1895.89  Trap1328.42
Dresaj2575.85  Sărituri 1326.86
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3014.21
3014.21
3014.21
Viteză
1895.89
1895.89
1895.89
Dresaj
2575.85
2575.85
2575.85
Galop
1387.43
1387.43
Trap
1328.42
1328.42
Sărituri
1326.86
1326.86
Acest cal are 1095 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

pegas de călărit isabel
11528.66 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalert11528.66 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalert11528.66 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai câteva ore ani acum!

Informaţii