xMagnolia

Vechime : 2733 zile
Clasament general : 14.
Rezervă : 17.066.425 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Murg
10:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
88%

Abilităţi

Total: 25017.97

Rezistenţă
1295.663
2591.33
Viteză
557.1485
1114.30
Dresaj
3884.7745
7769.55
Galop
426.582
853.16
Trap
3298.25
6596.50
Sărituri
3046.568
6093.14
Rasă: NokotaVârstă: 18 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 459 kg
Robă: Murg Născută pe: 17/10/2026
Produs de: xMagnolia Câştiguri: 2.787 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 04610
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24418.41
Rezistenţă3236.19  Galop1466.42
Viteză2747.46  Trap5471.67
Dresaj6443.48  Sărituri 5053.18
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: 16.23 °~~Larlyynn~~°
Iapă: f24414.39 °~~Larlyynn~~°
Nokota
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3236.19
3236.19
3236.19
3236.19
Viteză
2747.46
2747.46
2747.46
Dresaj
6443.48
6443.48
6443.48
6443.48
6443.48
6443.48
Galop
1466.42
1466.42
Trap
5471.67
5471.67
5471.67
5471.67
5471.67
Sărituri
5053.19
5053.19
5053.19
5053.19
5053.19
Această iapă are 2385 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

18.41 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

18.41 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 19 ani
reproductionMonte: 6
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi