Isabella16

Vechime : 3057 zile
Clasament general : 97.
Rezervă : 904.170 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib
11:00
Energie
50%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 21920.45

Rezistenţă
3085.5725
6171.15
Viteză
2048.1455
4096.29
Dresaj
2456.615
4913.23
Galop
1194.022
2388.04
Trap
1357.223
2714.45
Sărituri
818.6485
1637.30
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 9 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 416 kg
Robă: Roib Născut pe: 17/10/2026
Produs de: Firru Câştiguri: 5.761 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0222
Separare a vitelor 0143
Obstacole 0000
Dresaj western 03117
Divertisment western 01336
Potenţial genetic Total: 18750.37
Rezistenţă4962.22  Galop2041.59
Viteză3508.15  Trap2321.81
Dresaj4200.91  Sărituri 1715.68
BLUP:
56.40
-100 0+100

Origine

Armăsar: 5807.66
Iapă: 20 5830.70 Ⴆყ Fιɾɾυ
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4962.23
4962.23
4962.23
4962.23
4962.23
Viteză
3508.15
3508.15
3508.15
3508.15
Dresaj
4200.91
4200.91
4200.91
4200.91
Galop
2041.59
2041.59
2041.59
Trap
2321.81
2321.81
2321.81
Sărituri
1715.68
1715.68
1715.68
Acest cal are 1819 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
16 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii