Neko Hany

Vechime : 4973 zile
Clasament general : 190.
Rezervă : 682.982 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Șarg
10:00
Energie
97%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1548.15

Rezistenţă
203.7755
407.55
Viteză
137.2855
274.57
Dresaj
173.1085
346.22
Galop
87.6065
175.21
Trap
93.47
186.94
Sărituri
78.8305
157.66
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 89 cm
Sex: femelăGreutate: 89 kg
Robă: Șarg Născută pe: 22/10/2026
Produs de: Firru

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 13579.54
Rezistenţă3574.81  Galop1536.87
Viteză2408.39  Trap1639.73
Dresaj3036.82  Sărituri 1382.92
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3574.81
3574.81
3574.81
3574.81
Viteză
2408.39
2408.39
2408.39
Dresaj
3036.82
3036.82
3036.82
Galop
1536.87
1536.87
Trap
1639.73
1639.73
1639.73
Sărituri
1382.92
1382.92
Această iapă are 1300 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Șarg
13579.54 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalert13579.54 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalert13579.54 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii