Firru

Vechime : 911 zile
Clasament general : 323.
Rezervă : 1.862.119 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Isabel
20:30
Energie
21%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7006.90

Rezistenţă
1014.2725
2028.55
Viteză
720.1505
1440.30
Dresaj
688.125
1376.25
Galop
327.153
654.31
Trap
477.895
955.79
Sărituri
275.854
551.71
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 147 cm
Sex: masculGreutate: 362 kg
Robă: Isabel Născut pe: 16/10/2026
Produs de: Firru

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 18742.06
Rezistenţă4951.46  Galop2040.17
Viteză3509.28  Trap2320.52
Dresaj4205.33  Sărituri 1715.30
BLUP:
-88.36
-100 0+100

Origine

Armăsar: 5807.66
Iapă: 5807.95 Ⴆყ Fιɾɾυ
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4951.46
4951.46
4951.46
4951.46
4951.46
Viteză
3509.28
3509.28
3509.28
3509.28
Dresaj
4205.33
4205.33
4205.33
4205.33
Galop
2040.17
2040.17
2040.17
Trap
2320.52
2320.52
2320.52
Sărituri
1715.3
1715.3
1715.3
Acest cal are 1818 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
18 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

pictoalert5751.93 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 2 ani 2 luni ani acum!

Informaţii