sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 237.672 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Roib
09:00
Energie
85%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2179.01

Rezistenţă
287.4395
574.88
Viteză
204.411
408.82
Dresaj
244.341
488.68
Galop
118.3995
236.80
Trap
135.0475
270.10
Sărituri
99.8685
199.74
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 84 cm
Sex: femelăGreutate: 84 kg
Robă: Roib Născută pe: 15/10/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 20651.31
Rezistenţă5448.34  Galop2244.23
Viteză3874.55  Trap2559.79
Dresaj4631.42  Sărituri 1892.98
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5448.34
5448.34
5448.34
5448.34
5448.34
Viteză
3874.55
3874.55
3874.55
3874.55
Dresaj
4631.42
4631.42
4631.42
4631.42
4631.42
Galop
2244.23
2244.23
2244.23
Trap
2559.79
2559.79
2559.79
Sărituri
1892.98
1892.98
1892.98
Această iapă are 2008 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Roib închis blond
f 20651.31 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertf 20651.31 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertf 20651.31 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii