viorica66

Vechime : 3397 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.085.554 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Tennessee Walker Sur
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 20802.65

Rezistenţă
2765.0405
5530.08
Viteză
619.4645
1238.93
Dresaj
2491.605
4983.21
Galop
599.778
1199.56
Trap
3653.448
7306.90
Sărituri
271.99
543.98
Rasă: Tennessee WalkerVârstă: 15 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 160 cm
Sex: femelăGreutate: 478 kg
Robă: Sur Născută pe: 15/10/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 1.020 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0400
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 21097.87
Rezistenţă4557.43  Galop1988.69
Viteză2544.58  Trap5592.71
Dresaj4120.99  Sărituri 2293.46
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4557.43
4557.43
4557.43
4557.43
Viteză
2544.58
2544.58
2544.58
Dresaj
4120.99
4120.99
4120.99
4120.99
Galop
1988.69
1988.69
1988.69
Trap
5592.71
5592.71
5592.71
5592.71
5592.71
Sărituri
2293.47
2293.47
2293.47
Această iapă are 2053 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

B Ften*21097@15.10 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

B Ften*21097@15.10 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 16 ani
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi