Adyshoru

Vechime : 121 zile
Clasament general : 440.
Rezervă : 2.415.908 equus
Istoric proprietari

Unicorn împăiat

compagnonpeluchelicorne
momotaro
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 9000.00

Rezistenţă
780
1560.00
Viteză
685
1370.00
Dresaj
760
1520.00
Galop
750
1500.00
Trap
755
1510.00
Sărituri
770
1540.00
Rasă: DivinVârstă: 2680 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 165 cm
Sex: masculGreutate: 495 kg
Robă: Divin Născut pe: 15/10/2026
Produs de: Adyshoru Câştiguri: 486 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0100
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 9000.00
Rezistenţă1560.00  Galop1500.00
Viteză1370.00  Trap1510.00
Dresaj1520.00  Sărituri 1540.00
BLUP:
60.45
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Excelenţă

Rezistenţă
1560
1560
Viteză
1370
1370
Dresaj
1520
1520
Galop
1500
1500
Trap
1510
1510
Sărituri
1540
1540
Acest cal are 846 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +14, viteză: +14, dresaj: +14, galop: +14, trap: +14, sărituri: +14

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern2xrougeValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet3xtriomphalCapişon 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bande3xpinataBandaje 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

heracleshorseshoescuttingPotcoava lui Heracle Separarea vitelor

rezistenţă: +14, viteză: +6, dresaj: +10


Momotarō este unul dintre Caii japonezi.

Acesta vă va oferi Omikuji în fiecare zi, atunci când se trezeşte.

Alegeţi unul dintre acestea şi câştigaţi un premiu dintre:

Momotarō nu poate fi vândut.

Îi puteți spori abilitățile utilizând permisele dumneavoastră.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul Momotarō

Centru de echitaţie

Până la:
14 decembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Momotarō nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic