maryyllena

Vechime : 4912 zile
Clasament general : 7.
Rezervă : 24.879.942 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Murg
12:00
Energie
17%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 28369.06

Rezistenţă
1954.8195
3909.64
Viteză
1385.9665
2771.93
Dresaj
4191.573
8383.15
Galop
301.1425
602.28
Trap
3301.483
6602.97
Sărituri
3049.547
6099.09
Rasă: NokotaVârstă: 7 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 398 kg
Robă: Murg Născut pe: 15/10/2026
Produs de: maryyllena Câştiguri: 1.195 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24372.86
Rezistenţă3230.32  Galop1463.73
Viteză2742.19  Trap5461.37
Dresaj6431.27  Sărituri 5043.97
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: 68.15 °~~Larlyynn~~°
Iapă: f24370.66 °~~Larlyynn~~°
Nokota
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3230.32
3230.32
3230.32
3230.32
Viteză
2742.19
2742.19
2742.19
Dresaj
6431.27
6431.27
6431.27
6431.27
6431.27
6431.27
Galop
1463.73
1463.73
Trap
5461.37
5461.37
5461.37
5461.37
5461.37
Sărituri
5043.98
5043.98
5043.98
5043.98
5043.98
Acest cal are 2382 stele de excelenţă.

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

rezistenţă: +7, dresaj: +8, galop: +9

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m24372.86 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

m24372.86 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi