mina

Vechime : 497 zile
Clasament general : 133.
Rezervă : 3.676.043 equus
Istoric proprietari
fruitsredcurisquash
09:15
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 20640.00

Rezistenţă
1745
3490.00
Viteză
1615
3230.00
Dresaj
1820
3640.00
Galop
1770
3540.00
Trap
1650
3300.00
Sărituri
1720
3440.00
Rasă: DivinVârstă: 3 ani 2 luni
Specie: Ponei unicornÎnălţime: 140 cm
Sex: masculGreutate: 420 kg
Robă: Divin Născut pe: 14/10/2026
Produs de: mina Câştiguri: 332 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0100
Potenţial genetic Total: 20640.00
Rezistenţă3490.00  Galop3540.00
Viteză3230.00  Trap3300.00
Dresaj3640.00  Sărituri 3440.00
BLUP:
-5.30
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Excelenţă

Rezistenţă
3490
3490
3490
3490
Viteză
3230
3230
3230
3230
Dresaj
3640
3640
3640
3640
Galop
3540
3540
3540
3540
Trap
3300
3300
3300
3300
Sărituri
3440
3440
3440
3440
Acest cal are 2010 stele de excelenţă.

corneUnicorn

dresaj: +15

brideclassiqueposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

selleclassiqueposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

tapisclassiqueposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6


Dovleac Red Kuri este unul dintre caii de fructe şi legume.

Oferă calului tău morcovi pentru a-i umple coşul.

Obţineţi 320 puncte pentru a câştiga:

packhera1 x Pachet Hera

Dovleac Red Kuri nu poate fi vândut.

Îi puteți spori abilitățile utilizând permisele dumneavoastră.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul Dovleac Red Kuri

Centru de echitaţie

Dovleac Red Kuri nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Dovleac Red Kuri nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic