Ow

Vechime : 2415 zile
Clasament general : Ne-clasificat
Rezervă : ∞
Istoric proprietari
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 300.00

Rezistenţă
15
30.00
Viteză
28.5
57.00
Dresaj
34.5
69.00
Galop
22.5
45.00
Trap
19.5
39.00
Sărituri
30
60.00
Rasă: KWPN de moştenireVârstă: 3 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: masculGreutate: 477 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 14/10/2026
Produs de: Ow

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

piatra filozofală

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 300.00
Rezistenţă30.00  Galop45.00
Viteză57.00  Trap39.00
Dresaj69.00  Sărituri 60.00
BLUP:
-6.85
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Acest cal nu are bonusuri.


KWPN de moştenire este unul dintre caii de moştenire.

KWPN de moştenire poate fi obţinut prin participarea la evenimentul Rase efemere.

KWPN de moştenire nu poate fi vândut.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul KWPN de moştenire

Centru de echitaţie

KWPN de moştenire nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii

KWPN de moştenire nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic