maryyllena

Vechime : 4912 zile
Clasament general : 7.
Rezervă : 24.879.942 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Dereş
12:00
Energie
11%
Sănătate
100%
Moral
90%

Abilităţi

Total: 28163.04

Rezistenţă
1940.1445
3880.29
Viteză
1372.9525
2745.91
Dresaj
4156.816
8313.63
Galop
302.4535
604.91
Trap
3280.036
6560.07
Sărituri
3029.1165
6058.23
Rasă: NokotaVârstă: 6 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 423 kg
Robă: Dereş Născut pe: 14/10/2026
Produs de: maryyllena Câştiguri: 2.088 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02720
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24347.32
Rezistenţă3227.12  Galop1462.12
Viteză2739.33  Trap5455.62
Dresaj6424.68  Sărituri 5038.45
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3227.12
3227.12
3227.12
3227.12
Viteză
2739.33
2739.33
2739.33
Dresaj
6424.68
6424.68
6424.68
6424.68
6424.68
6424.68
Galop
1462.12
1462.12
Trap
5455.62
5455.62
5455.62
5455.62
5455.62
Sărituri
5038.45
5038.45
5038.45
5038.45
5038.45
Acest cal are 2377 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m24347.32 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

m24347.32 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi