Firru

Vechime : 911 zile
Clasament general : 323.
Rezervă : 1.840.761 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Murg tărcat
10:00
Energie
97%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2491.41

Rezistenţă
328.766
657.53
Viteză
205.894
411.79
Dresaj
277.0085
554.02
Galop
149.9345
299.87
Trap
142.268
284.54
Sărituri
141.833
283.67
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 84 cm
Sex: masculGreutate: 84 kg
Robă: Murg tărcat Născut pe: 20/10/2026
Produs de: Firru

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 12012.57
Rezistenţă3170.35  Galop1445.85
Viteză1985.48  Trap1371.92
Dresaj2671.25  Sărituri 1367.72
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: 5807.66
Iapă: 20 Flame
Argentinean Criollo
50.0%
Gypsy Vanner
48.4%
Nokota
1.6%

Excelenţă

Rezistenţă
3170.35
3170.35
3170.35
3170.35
Viteză
1985.48
1985.48
1985.48
Dresaj
2671.25
2671.25
2671.25
Galop
1445.85
1445.85
Trap
1371.92
1371.92
Sărituri
1367.72
1367.72
Acest cal are 1145 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

pegas de călărit element de foc
12012.57 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalert12012.57 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalert12012.57 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai câteva ore ani acum!

Informaţii