pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 367.227 equus
Istoric proprietari
Mânz Trăpaş Francez Roib
08:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 6936.14

Rezistenţă
586.6385
1173.28
Viteză
724.572
1449.14
Dresaj
654.823
1309.65
Galop
189.041
378.08
Trap
916.111
1832.22
Sărituri
396.882
793.76
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 93 cm
Sex: femelăGreutate: 93 kg
Robă: Roib Născută pe: 13/10/2026
Produs de: pastrav

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 22512.61
Rezistenţă3808.10  Galop1227.14
Viteză4703.49  Trap5946.84
Dresaj4250.72  Sărituri 2576.32
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3808.1
3808.1
3808.1
3808.1
Viteză
4703.49
4703.49
4703.49
4703.49
4703.49
Dresaj
4250.72
4250.72
4250.72
4250.72
Galop
1227.14
1227.14
Trap
5946.84
5946.84
5946.84
5946.84
5946.84
Sărituri
2576.32
2576.32
2576.32
Această iapă are 2194 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Roib închis
Marchiza are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertMarchiza se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertMarchiza se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii