pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 369.178 equus
Istoric proprietari
Mânz Trăpaş Francez Sur rotat
08:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 6895.89

Rezistenţă
583.2835
1166.57
Viteză
720.545
1441.09
Dresaj
650.963
1301.93
Galop
187.8685
375.74
Trap
910.853
1821.71
Sărituri
394.4325
788.87
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 91 cm
Sex: femelăGreutate: 91 kg
Robă: Sur rotat Născută pe: 13/10/2026
Produs de: pastrav

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 22513.52
Rezistenţă3808.58  Galop1226.69
Viteză4704.83  Trap5947.46
Dresaj4250.49  Sărituri 2575.46
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3808.58
3808.58
3808.58
3808.58
Viteză
4704.83
4704.83
4704.83
4704.83
4704.83
Dresaj
4250.49
4250.49
4250.49
4250.49
Galop
1226.69
1226.69
Trap
5947.46
5947.46
5947.46
5947.46
5947.46
Sărituri
2575.47
2575.47
2575.47
Această iapă are 2194 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Roib închis
Marchiza are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertMarchiza se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertMarchiza se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii