viorica66

Vechime : 3397 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.085.554 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Negru pag
11:00
Energie
77%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 16493.79

Rezistenţă
2870.598
5741.20
Viteză
434.418
868.84
Dresaj
2149.144
4298.29
Galop
805.1035
1610.21
Trap
55.026
110.05
Sărituri
1932.606
3865.21
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 11 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 158 cm
Sex: masculGreutate: 477 kg
Robă: Negru pag Născut pe: 12/10/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 880 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 02000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
droite
Potenţial genetic Total: 16672.88
Rezistenţă4409.91  Galop2742.71
Viteză1472.02  Trap1284.93
Dresaj3555.98  Sărituri 3207.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4409.91
4409.91
4409.91
4409.91
Viteză
1472.02
1472.02
Dresaj
3555.98
3555.98
3555.98
3555.98
Galop
2742.71
2742.71
2742.71
Trap
1284.93
1284.93
Sărituri
3207.33
3207.33
3207.33
3207.33
Acest cal are 1610 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +15, viteză: +15, dresaj: +15, galop: +15, trap: +15, sărituri: +15

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
17 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii