pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 369.178 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Trăpaş Francez Murg închis
14:30
Energie
12%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 23953.99

Rezistenţă
2074.5875
4149.18
Viteză
2842.3755
5684.75
Dresaj
2563.9735
5127.95
Galop
376.187
752.37
Trap
3592.4375
7184.88
Sărituri
527.4315
1054.86
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 168 cm
Sex: masculGreutate: 469 kg
Robă: Murg închis Născut pe: 12/10/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 1.137 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02010
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 22467.57
Rezistenţă3799.50  Galop1224.23
Viteză4693.51  Trap5936.98
Dresaj4242.33  Sărituri 2571.02
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3799.5
3799.5
3799.5
3799.5
Viteză
4693.51
4693.51
4693.51
4693.51
4693.51
Dresaj
4242.33
4242.33
4242.33
4242.33
Galop
1224.23
1224.23
Trap
5936.98
5936.98
5936.98
5936.98
5936.98
Sărituri
2571.02
2571.02
2571.02
Acest cal are 2190 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Marchiz nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Marchiz este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 10
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi