maryyllena

Vechime : 4912 zile
Clasament general : 7.
Rezervă : 24.880.342 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Negru
12:30
Energie
2%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25052.84

Rezistenţă
1323.363
2646.73
Viteză
550.529
1101.06
Dresaj
4178.3525
8356.70
Galop
146.0625
292.12
Trap
3289.758
6579.52
Sărituri
3038.354
6076.71
Rasă: NokotaVârstă: 7 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 419 kg
Robă: Negru Născut pe: 12/10/2026
Produs de: maryyllena Câştiguri: 1.244 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0001
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 24324.04
Rezistenţă3224.10  Galop1460.65
Viteză2736.68  Trap5450.23
Dresaj6418.66  Sărituri 5033.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3224.1
3224.1
3224.1
3224.1
Viteză
2736.68
2736.68
2736.68
Dresaj
6418.66
6418.66
6418.66
6418.66
6418.66
6418.66
Galop
1460.65
1460.65
Trap
5450.23
5450.23
5450.23
5450.23
5450.23
Sărituri
5033.72
5033.72
5033.72
5033.72
5033.72
Acest cal are 2376 stele de excelenţă.

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

rezistenţă: +7, dresaj: +8, galop: +9

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m24324.04 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

m24324.04 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi