SinkLynx

Vechime : 61 zile
Clasament general : 1211.
Rezervă : 31.923 equus
Istoric proprietari
Mânz Selle Français Roib
09:00
Energie
85%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1846.51

Rezistenţă
119.125
238.25
Viteză
213.1175
426.24
Dresaj
168.6185
337.24
Galop
95.8215
191.64
Trap
82.7095
165.42
Sărituri
243.8635
487.73
Rasă: Selle FrançaisVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 96 cm
Sex: masculGreutate: 96 kg
Robă: Roib Născut pe: 10/10/2026
Produs de: SinkLynx

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 14810.00
Rezistenţă1910.89  Galop1537.08
Viteză3418.63  Trap1326.75
Dresaj2704.82  Sărituri 3911.83
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
1910.89
1910.89
1910.89
Viteză
3418.63
3418.63
3418.63
3418.63
Dresaj
2704.82
2704.82
2704.82
Galop
1537.08
1537.08
Trap
1326.75
1326.75
Sărituri
3911.83
3911.83
3911.83
3911.83
Acest cal are 1424 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Murg deschis
M 14810.00 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertM 14810.00 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertM 14810.00 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai câteva ore ani acum!

Informaţii