SinkLynx

Vechime : 61 zile
Clasament general : 1211.
Rezervă : 31.923 equus
Istoric proprietari
Mânz Selle Français Roib
09:00
Energie
99%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1808.56

Rezistenţă
116.4705
232.94
Viteză
209.0755
418.15
Dresaj
165.244
330.49
Galop
93.7995
187.60
Trap
80.908
161.82
Sărituri
238.783
477.57
Rasă: Selle FrançaisVârstă: 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 109 cm
Sex: femelăGreutate: 120 kg
Robă: Roib Născută pe: 10/10/2026
Produs de: SinkLynx

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 14804.85
Rezistenţă1906.85  Galop1535.68
Viteză3422.98  Trap1324.62
Dresaj2705.37  Sărituri 3909.35
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
1906.85
1906.85
1906.85
Viteză
3422.98
3422.98
3422.98
3422.98
Dresaj
2705.37
2705.37
2705.37
Galop
1535.68
1535.68
Trap
1324.62
1324.62
Sărituri
3909.35
3909.35
3909.35
3909.35
Această iapă are 1423 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Murg deschis
F 14804.85 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF 14804.85 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertF 14804.85 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Informaţii